Ātrie kredīti pēc eiro ieviešanas


Līdz eiro ieviešanai ir atlicis pa visam maz. Mazāk kā pēc mēneša jau Latvijā būs jaunā valūta – Eiro. To kā šo valūtas maiņu uztver iedzīvotāji var raksturot dažādi, vislabāk būtu pameklēt dažnedažādas sociālās aptaujas, tas jās vislabāk atspoguļojas viedoklis par eiro. Pēdējā laikā tikai ir palielinājies to cilvēku skaits kas neatbalsta eiro. Bet ne par to šoreiz ir stāsts.
Šoreiz noskaidrosim Kas būtu jāzina par ātriem kredītiem pēc eiro ieviešanas . Vairāk runāsim par to kas mainās tiem, kas jau ir paņēmuši kredītu un atdos to pēc jaunā gada.
Kā pats svarīgākais ir noskaidrot sava aizdevēja cik ilgi viņš veiks norēķinus latos. Kā minēts smscredit.lv mājas lapā, viņi, piemēram norēķinus veiks līdz 14.01.2014
Tad nu aplūkojat sava aizdevēja mājas lapu, lai noskaidrotu šo informāciju
Tāpat ir ar pagarināšanu, Pagarināt aizdevumu būs iespējams tikai eiro valūtā. Kaut vai kredīts ir ņemts latos.
Svarīgāks jautājums ir par pašu kredītu, kā ar to tagad būs. Tos visticamāk visus pārrēķinās uz eiro izmantojot Latvijas Bankas noteikto eiro kursu: 1 lats = 1.42 eiro (kurss 0.702804). Tādējādi jūs uzzināsiet savu kredīta summu eiro automātiski un līdz ar to nebūs pašam jārēķina cik liela summa jums būs jāatdod.
Sīkāku un precīzāku informāciju gan jau pēc gadumijas varēsiet atrast sava aizdevēja mājas lapā.
Ja jums rodas vēl kādi jautājumi par eiro tad tos jūs varat noskaidrot eiro.lv mājas lapā.
Tāpat visticamāk ka no 1 janvāra ātrie kredīti tiks izsniegti eiro valūtā

Posted in Ātrie kredīti, interneta kredīti, Kredīti interneta, Noderīgi padomi