Biežākie iemesli ātro kredītu atteikumam.


Ja esat pieņēmis lēmumu, ka uzsāksiet sadarbību ar dažādām kredītkompānijām un nolēmis, ka pieprasīsiet finansiālu aizdevumu izmantojot ātros kredītus, jeb tā sauktossms kredītus, tad jums vajadzētu zināt to, ka ne vienmēr un ne visiem kredīts tiek piešķirts. Kredīta nepiešķiršanai var būt gan viens, gan vairāki iemesli, bet nereti cilvēki nav informēti vai arī paši nav interesējušies kādi ir noteikumi, lai tiktu izsniegts ātrais kredīts.
Pirmkārt, jebkuram ir jāzina tas, ka kredīts tiek piešķirts personām, kuras ir sasniegušas 20 gadu vecumu, t.i, personām, kuras ir pilngadīgas, neatkarīgi no ikmēneša ienākumiem, vai jebkuriem citiem faktoriem, kas labvēlīgi varētu ietekmēt kredīta piešķiršanu, bet nav sasniegušas 20 gadu vecumu, kredīts netiek piešķirts.


Otrkārt, ātrie kredīti netiek piešķirti nestrādājošām personām. Tas nozīmē, ka, lai jums piešķirtu ātro kredītu, jums ir jābūt oficiālai darba vietai un ienākumiem. Tādējādi, ja jūs strādājat kādā kompānijā neoficiāli, bez darba līguma, neatkarīgi no jūsu ikmēneša ienākumiem, jums kredīts netiks piešķirts, jo jums nav reāla pierādījuma jūsu finansiālajam stāvoklim, tādējādi radot bažas, vai jūs spēsiet atmaksāt aizdevumu. Tomēr, ātro kredītu jums var atteikt arī gadījumā, ja jūs esat oficiāli strādājoša persona. Iemesls tam var būt jūsu ienākumu līmenis. Tas nozīmē, ja jūsu izvēlētā kredīta summa ir pārāk liela salīdzinot ar jūsu ienākumu summu, jums vajadzētu izvēlēties mazāku summu, kuru aizņemties.
Treškārt, ātro kredītu atteikuma iemesls var būt jūsu iepriekš sabojātā kredītu vēsture. Ja jūs izvēlaties ņemt kredītu no kreditora, kuram jūs neesat līdz galam samaksājis iepriekšējo kredītu, tad pieteikums aizdevumam jums tiks atteikts. Ja jūs izvēlaties aizņemties naudu no kreditora, taču kādā citā kredītkompānijā jūs neesat atmaksājis parādu un ignorējis vēstules ar draudzīgu aicinājumu atmaksāt naudu – arī tad jūsu pieteikums aizdevumam tiks atteikts. Kā arī, ja jūs esat tā sauktajā melnajā sarakstā, jums nav izredzes saņemt aizdevumu.
Kā pēdējo no biežākajiem kredītu atteikšanas iemesliem var minēt pašu cilvēku neuzmanību aizpildot aizdevuma pieteikumu. Vēlams ir kārtīgi izlasīt katra kredītdevēja nosacījumus kredīta saņemšanai. Ievadot vārdu, uzvārdu, u.c. personas datus vajag pārlasīt visu un pārliecināties, vai aizpildot pieteikumu nav pieļautas kļūdas. Tā pat fakts, ka lielākajai daļai no kredītdevējiem, lai pieteiktos ir nosacījums, ka uz bankas kontu jāpārskaita Ls 0,01. Liekas elementāri, taču pirms sūtīšanas pārbaudiet, vai ievadīts precīzi iestādes nosaukums, konta numurs un citi dati. Tieši šādas neuzmanības kļūdas ir iemesli kādēļ arī tiek atteikti aizdevumi.
Tātad, ja nolemjat aizņemties, apdomājiet, vai jums atbilst visas prasības, lai izsniegtu aizdevumu. Turklāt izvērtējiet kārtīgi savas spējas kredītu atmaksāt.

Posted in Ātrie kredīti, interneta kredīti, Kredīti interneta, Noderīgi padomi, SMS kredīti