Jaunumi ātro kredītu jomā


Sveiki! Labu laiku esam klusējuši, konkrētāk veselu mēnesi. Tad kas pa šo laiku ir mainījies ātro kredītu jomā? Itkā jau nekās īpašs. Tomēr daļā kreditoru ir ieviesuši jaunumus savos piedāvājumos. Piemēram Sms credit ir ieviesuši jaunumus savā programmā, kā arī crediton ir veicis izmaiņas. Bet par katru jums pastāstīsim sīkāk.

Vispirms jau par pašu sms kredit partnerprogrammu. Tā jau ir spēkā labu laiku, jeb marta vidus. Sīkāk par to varat uzzināt mūsu sadarbības partneru blogā, kur visi visu ir pastāstījuši par šo sms kredit patstāvīgo klientu priekšrocībām . Tiem kam slinkums vērt vaļā saiti varam pastatīt, ka smscredit.lv piedāvā saviem esošajiem klientiem atlaidi aizdevuma noformēšanai līdz pat 25%. Tā teikt viņi esošos klientus cenšas pieturēt, lai viņi nepapildina klientu skaitu pie citiem aizdevējiem. Vispār diezgan labs solis.

Tālāk par jau iepriekš pieminēto Crediton. Tad ar ko mums izceļas crediton? Crediton ātro kredītu izsniedzējs ir uzlabojis savu piedāvājumu un tagad piedāvā aizņemties līdz 40 dienām. Līdz ar to viņu piedāvājums kļūst ļoti līdzvērtīgs ar tiem kas piedāvā aizņemties vairāk par 30 dienām jeb vienu mēnesi.Līdz ar to jau divi tirgus spēlētāji ir padarījuši savus piedāvājumus draudzīgākus saviem klientiem,kā arī nodrošinājusi ka izmantos tieši viņu pakalpojumus.

Kā redzam, ātrie kredīti neizmanto to brīdi ka viņi ir pieprasīti, bet arī rīkojas, lai viņu piedāvājumi kļūti vēl izdevīgāki.Jo tomēr izdzīvot tirgū,kas ir ļoti mazs un tajā ir vairāk kā 10 dažādi aizdevēji ir ļoti pagrūti, Tāpēc vien nākas pielāgoties tirgum un konkurentiem. Lai arī ātrie kredīti ir veids kā ātri tikt pie nelieliem finanšu resursiem,tomēr arī ātrie kredīti var novest tevi pie parādiem, jo tik viegli cik ir iespējams saņemt naudu ir grūti to atdot. Tapēc, pirms aizņemies, apdomā kārtīgi, ko dari.

Posted in Ātrie kredīti, eurkredit salīdzinātājs, eurkredit.lv, interneta kredīti, Kredīti interneta, mikro aizdevumi, mikro kredīti, Noderīgi padomi, SMS kredīti Tagged with: , , , , , , , , , , , , , ,